Проєкт аудиту культурного ланшафту

Цей проєкт планується до реалізації найближчим часом. Він передбачає фіксацію усіх історичних об’єктів на певній території з прив’язкою до географічних координат, з фотофіксацією та з описом стану збереження. За основу береться Львівська область з перспективою масштабування на всю Україну

Оцифрування музейних фондів

Для запобігання втрат музейних фондів та популяризації їх в цілому світі, Центр розпочав програму допомоги музеям в оцифруванні експонатів.  Цей проєкт довготривалий і обмежується тільки географією України. Запрошуємо до співпраці музеї та архіви.

Дизельгенератори для музеїв

Атаки на українську енергетичну інфраструктуру створили відчутний дефіцит потужностей в електромережах. Це потягло за собою відключення електропостачання в музейних установах. Для забезпечення збереження музейних фондів, Центр доправляв до музеїв дизельні та бензогенератори.

Осушувачі для музеїв

Музейні установи, особливо ті, що знаходяться близько до лінії фронту, дуже часто зберігали свої фонди в неприлаштованих приміщеннях. Тому наявність осушувачів повітря стала для них справжнім викликом. Центр долучився до забезпечення музеї осушувачами.

Забезпечення церков вогнегасниками

У співпраці зі Світовим Фондом Пам’яток, Центр здійснив забезпечення дерев’яних сакральних споруд спеціальними водно-парними вогнегасниками

Забезпечення музеїв оргтехнікою

Музеї, які здійснювали евакуацію в екстремальному форматі, дуже часто забирали тільки найцінніше не мали часу на пакування принтерів, сканерів, комп’ютерів та іншої оргтехніки. Тому, завдяки нашим європейським партнерами, Центр зміг частково компенсувати ці втрати.

Зйомка відеоінструкцій

Нові пакувальні матеріали, що прийшли від партнерів, не завжди були відомими в українських музеях. Тому технологія  роботи з ним вимагала відеопідказок.  Окрім того спеціалісти різних галузей розповідали як врятувати церкву, монумент, вітражі та інші елементи пам’ятки в часи війни

Пакувальні матеріали для музеїв

На початку повномасштабного вторгнення росії  українські музеї потребували великої кількості пакувальних матеріалів. У співпраці з американськими та європейськими партнерами, наш Центр почав забезпечувати музеї необхідними матеріалами.